کد خبر: 10362

تاریخ انتشار: 22 نوامبر 2020

دور جدید محدودیت های کرونایی در کشور آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس، فرزین درخشانپور، اصناف سطح شهرستان را به رعایت دستورالعمل های ستاد کرونا دعوت کرد. متن پیام به شرح زیر است: دور جدید محدودیت های کرونایی در کشور آغاز شده و پردیس هم از این محدودیت ها مستثنی نیست و کسب و کارهای سطح شهرستان باید دستورالعمل های […]

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس، فرزین درخشانپور، اصناف سطح شهرستان را به رعایت دستورالعمل های ستاد کرونا دعوت کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

دور جدید محدودیت های کرونایی در کشور آغاز شده و پردیس هم از این محدودیت ها مستثنی نیست و کسب و کارهای سطح شهرستان باید دستورالعمل های اعلام شده را رعایت کنند.

در نگاه اول و با توجه به شرایط فعلی و مشکلات اقتصادی که اقشار جامعه با آنها روبرو هستند، ایجاد محدودیت ها و تعطیلی باعث فشار بیشتر بر مردم می شود اما باتوجه به شرایط کشور و همه گیری ویروس کرونا در سراسر ایران، در برهه کنونی این تنها راه است و اگر این پیشگیری ها انجام نشود قطعا تبعات سخت تر و طولانی تری دامن گیر اقتصاد و معیشت مردم خواهد شد.

از همه صنوف محترم شهرستان پردیس تقاضا میکنم که به اجرای دقیق دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا اهتمام ورزند.

فرزین درخشانپور

ارسال دیدگاه


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/asnafpar/public_html/wp-content/themes/mweb-irpress2/comments.php on line 81