کد خبر: 10757

تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۹

تمدید ۲ ماهه مهلت کارت‌های بازرگانی + نامه

براساس اعلام سازمان توسعه تجارت ایران و با توجه به ادامه شیوع ویروس کرونا، کارت‌های بازرگانی که تاریخ انقضای آنها تا آخر آبان ۹۹ است، تا پایان دی‌ماه به صورت خودکار تمدید می‌شود . به گزارش خبرگزارش فارس، در نامه حمید زادبوم رئیس سازمان توسعه تجارت به رئیس سازمانهای صنعت معدن و تجارت ۳۱ استان […]

براساس اعلام سازمان توسعه تجارت ایران و با توجه به ادامه شیوع ویروس کرونا، کارت‌های بازرگانی که تاریخ انقضای آنها تا آخر آبان ۹۹ است، تا پایان دی‌ماه به صورت خودکار تمدید می‌شود .

به گزارش خبرگزارش فارس، در نامه حمید زادبوم رئیس سازمان توسعه تجارت به رئیس سازمانهای صنعت معدن و تجارت ۳۱ استان و جنوب کرمان با عنوان «تمدید مهلت کارت های بازرگانی» کارت‌های بازرگانی که تاریخ انقضای آنها تا ۹۹٫۸٫۳۰ است،‌به علت ادامه شیوع ویروس کرونا، تا پایان دی ماه به صورت خودکار تمدید و دارای اعتبار است.

در نامه حمید زادبوم رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران به روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت ۳۱ استان و جنوب کرمان آمده است. 

روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت ۳۱ استان و جنوب کرمان 

موضوع: تمدید کارت های بازرگانی

سلام علیکم

احتراما، با عنایت به ابلاغ مصوبات چهل و یکمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا به شماره ۱۳۶۲۷۰ مورخ ۹۹٫۹٫۲و با توجه به درخواست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران موضوع نامه شماره ۸۶۵۴٫۱۰٫ص مورخ ۹۹٫۹٫۱۲ با توجه به ادامه شیوع بیماری کرونا در کشور و به منظور جلوگیری از مراجعه حضوری متقاضیان در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، بدین وسیله اعلام می دارد اعتبار کارت های بازرگانی که تاریخ انقضای آن ها تا ۹۹٫۸٫۳۰ می باشد تا پایان دی ماه به صورت خودکار تمدید و دارای اعتبار است. 

خواهشمند ضمن اطلاع رسانی، دستور اقدامات مقتضی در این خصوص معمول شود. 

ارسال دیدگاه


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/asnafpar/public_html/wp-content/themes/mweb-irpress2/comments.php on line 81