کد خبر: 11045

تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۹

طرح جدید توزیع تخم مرغ برای حذف دلالی از امروز آغاز شد

معاون شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه طرح جدید توزیع تخم‌مرغ از امروز اجرا و برخورد با تخلفات تشدید می‌شود، گفت: از این پس کسانی که از در مرغداری‌ها تخم‌مرغ می‌خرند، باید تأییدیه شرکت پشتیبانی امور دام را داشته باشند. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از  صدا و سیما، جعفری معاون شرکت پشتیبانی امور […]

معاون شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه طرح جدید توزیع تخم‌مرغ از امروز اجرا و برخورد با تخلفات تشدید می‌شود، گفت: از این پس کسانی که از در مرغداری‌ها تخم‌مرغ می‌خرند، باید تأییدیه شرکت پشتیبانی امور دام را داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از  صدا و سیما، جعفری معاون شرکت پشتیبانی امور دام درباره تغییر شیوه توزیع تخم‌مرغ در بازار اظهار کرد: از این پس، کسانی که از در مرغداری‌ها، تخم‌مرغ می‌خرند، باید تأییدیه شرکت پشتیبانی امور دام را داشته باشند، همچنین بارانداز‌هایی در استان‌ها، در اختیار تشکل‌های تولید تخم‌مرغ قرار گرفته است که آن‌ها از این مبادی، مستقیم و با قیمت مصوب، نیاز بازار را برطرف کنند.

معاون شرکت پشتیبانی امور دام، با اشاره به ممنوعیت صادرات تخم‌مرغ تولید این محصول را در کشور، بیش از یک‌میلیون تن اعلام کرد، که بیش از نیاز بازار است.

* توزیع روزانه هزار تن مرغ گرم و منجمد در تهران

بنابراین گزارش  رضا سالمی مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران هم از توزیع روزانه بیش از هزار تن مرغ گرم و منجمد در تهران خبر داد.

سالمی گفت: روزانه ۷۰۰ تا ۸۰۰ تن مرغ گرم در میدان بهمن، اصناف و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در حال توزیع است و توزیع مرغ منجمد هم به‌علت نبود تقاضا و کشش بازار به ۲۰۰ تا ۳۰۰ تن رسیده است.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران افزود: تا زمانی که قیمت مرغ در مغازه‌های سطح شهر به نرخ مصوب نزدیک نشود، توزیع ادامه می‌یابد.

این مسئول ادامه داد: با توجه به اقدامات شرکت پشتیبانی امور دام تا شب عید در تأمین و توزیع نهاده‌های دامی کمبودی نخواهیم داشت.

برچسب ها : ,
ارسال دیدگاه


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/asnafpar/public_html/wp-content/themes/mweb-irpress2/comments.php on line 81