کد خبر: 11088

تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۹

جزئیات عملکرد طرح تسهیلات تولید و اشتغال/۳۰ درصد واجدین شرایط وام گرفتند + جدول

از ابتدای اسفند ۹۷ تا پایان آبان امسال حدود ۳۰ درصد تسهیلات مورد نیاز معرفی شدگان به بانک، به آنها پرداخت شده است. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، بررسی وضعیت پرداخت تسهیلات برنامه تولید و اشتغال (تبصره ۱۸) از ابتدای اسفند ۱۳۹۷ تا پایان آبان امسال نشان می دهد در این مدت ۷ هزار […]

از ابتدای اسفند ۹۷ تا پایان آبان امسال حدود ۳۰ درصد تسهیلات مورد نیاز معرفی شدگان به بانک، به آنها پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، بررسی وضعیت پرداخت تسهیلات برنامه تولید و اشتغال (تبصره ۱۸) از ابتدای اسفند ۱۳۹۷ تا پایان آبان امسال نشان می دهد در این مدت ۷ هزار و ۱۵۳ مورد ثبت نام برای دریافت این تسهیلات صورت گرفته است. از این تعداد، ۲ هزار و ۹۳۳ مورد معرفی به بانک صورت گرفته تا تسهیلات ۲۱ هزار و ۳۷۹ میلیارد تومانی دریافت کنند.

در نهایت، هزار و ۱۶۴ متقاضی موفق به دریافت تسهیلات برنامه تولید و اشتغال شده اند و در مجموع ۶ هزار و ۴۸۴ میلیارد تومان تسهیلات به این متقاضیان پرداخت شده است.

به این ترتیب از ابتدای اسفند ۹۷ تا پایان آبان امسال حدود ۳۰ درصد تسهیلات مورد نیاز معرفی شدگان به بانک، به آنها پرداخت شده است.

جزئیات پرداخت تسهیلات برنامه تولید و اشتغال (تبصره ۱۸) از ابتدای اسفند ۱۳۹۷ تا پایان آبان امسال به تفکیک استان به شرح زیر است:

ارسال دیدگاه


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/asnafpar/public_html/wp-content/themes/mweb-irpress2/comments.php on line 81