کد خبر: 11226

تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۹

بیشترین اخطارهای کرونایی مربوط به کدام اصناف است؟

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه به طور میانگین، در هفته‌های اخیر روند درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کشور افزایشی بوده است، گفت: بیشترین موارد اخطار و معرفی به مراجع قضایی در میان اماکن عمومی مربوط به نانوایی‌ها و سپس رستوران‌هاست. به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق […]

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه به طور میانگین، در هفته‌های اخیر روند درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کشور افزایشی بوده است، گفت: بیشترین موارد اخطار و معرفی به مراجع قضایی در میان اماکن عمومی مربوط به نانوایی‌ها و سپس رستوران‌هاست.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، سیما سادات لاری در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور، گفت: به طور میانگین، در هفته‌های اخیر روند درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کشور افزایشی بوده و در حال حاضر به ۸۲.۳۱ درصد رسیده است.

لاری با اشاره به میزان تخلفات بهداشتی و خلاف پروتکل های پیشگیری از کرونا در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی، گفت: تعداد کل مراکز تهیه، توزیع، عرضه و فروش مواد غذایی، اماکن عمومی و واحدهای کارگاهی که از تاریخ ۲۶ آذر تا ۳ دی ۱۳۹۹ اخطار دریافت کرده و به مراجع قضایی معرفی شدند، ۱۴ هزار و ۵۲۴ مورد است که ۷۹۹ مورد نیز پلمب شدند.

سخنگوی وزارت بهداشت همچنین اظهار کرد: همچنان بیشترین موارد اخطار و معرفی به مراجع قضایی در میان اماکن عمومی مربوط به نانوایی‌ها و سپس رستوران‌هاست.

لاری درباره وضعیت رعایت منع تردد در شهرها نیز گفت: وضعیت رعایت منع تردد در شهرها نیز در همین بازه زمانی به طور میانگین در کل کشور، بیش از ۸۵ درصد ارزیابی شده است. در این زمینه نیز برخی استان‌ها مثل سیستان و بلوچستان، هرمزگان و ایلام میزان رعایت کمتر از ۷۵ درصد داشتند.

ارسال دیدگاه


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/asnafpar/public_html/wp-content/themes/mweb-irpress2/comments.php on line 81