کد خبر: 11339

تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۹

شبکه توزیع سنتی تخم مرغ عامل افزایش قیمت آن است

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران علت افزایش قیمت تخم مرغ در این استان را شبکه توزیع سنتی و همچنین وجود بی شمار واسطه‌ها در توزیع و عرضه این محصول اعلام کرد. رضا سالمی روز یکشنبه درباره قیمت جهشی تخم مرغ در روزهای اخیر به خبرنگار ایرنا گفت: بدلیل شبکه توزیع سنتی شاهد تعدد واسطه […]

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران علت افزایش قیمت تخم مرغ در این استان را شبکه توزیع سنتی و همچنین وجود بی شمار واسطه‌ها در توزیع و عرضه این محصول اعلام کرد.

رضا سالمی روز یکشنبه درباره قیمت جهشی تخم مرغ در روزهای اخیر به خبرنگار ایرنا گفت: بدلیل شبکه توزیع سنتی شاهد تعدد واسطه ها هستیم که این امر به گرانی این محصول کمک می کند.

وی با بیان اینکه کمبودی در این زمینه وجود ندارد افزود: چند روزی است که عرضه گسترده تخم مرغ را در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای با قیمت مصوب شروع کردیم.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران ادامه داد: هم اکنون قیمت تخم مرغ شانه ای حدود ۳۰ هزار تومان در این مراکز در حال عرضه است و از شهروندان می خواهیم که قیمت تخم مرغ را با قیمت مصوب از فروشگاه های زنجیره ای و میادین میوه و تره بار خریداری کنند.

وی تاکید کرد: عرضه گسترده تخم مرغ چند روزی است که شروع کردیم و تلاش داریم قیمت این محصول را همچون مرغ بشکنیم.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران خاطرنشان کرد: به جهت ترمیم شبکه توزیع اقداماتی در دستور کار است و به همین منظور سردخانه تهرانپارس را به محل نگهداری و توزیع تخم مرغ اختصاص دادیم.

وی با بیان اینکه کمبودی در این زمینه وجود ندارد خاطرنشان کرد: با عرضه گسترده تخم مرغ در میادین میوه و تره بار و سایر فروشگاه های زنجیره ای در روزهای آینده شاهد کاهش این قیمت در فروشگاه های مواد غذایی و کف شهر خواهیم بود.

به گزارش ایرنا، هر شانه تخم مرغ هم اکنون در برخی مغازه ها بین ۴۰ تا ۵۰ هزار تومان به فروش می رسد.

ارسال دیدگاه


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/asnafpar/public_html/wp-content/themes/mweb-irpress2/comments.php on line 81