کد خبر: 11376

تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۹

آغاز اولین دوره از کمپ اشتغال‌زایی پارک پردیس از اواخر دی

مدیر کل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس، از برگزاری اولین دوره کمپ اشتغال «کارنو»،از اواخر دی‌ماه تا اسفندماه سال جاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس به نقل از ایسنا، مجتبی جباری‌پور با اشاره به برگزاری اولین دوره از کمپ اشتغال «کارنو» در اواخر دی ماه، گفت: پارک […]

مدیر کل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس، از برگزاری اولین دوره کمپ اشتغال «کارنو»،از اواخر دی‌ماه تا اسفندماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس به نقل از ایسنا، مجتبی جباری‌پور با اشاره به برگزاری اولین دوره از کمپ اشتغال «کارنو» در اواخر دی ماه، گفت: پارک فناوری پردیس با هدف افزایش توانمندی دانش‌آموختگان دانشگاهی برای جذب در شرکت­‌های دانش ­بنیان و افزایش توان و بازدهی این شرکت‌­ها، کمپ اشتغال کارنو را طراحی کرده است.

وی کارنو را یک برنامه آموزشی بر پایه فرصت­‌های شغلی ارائه ­شده از سوی کارفرمایان دانست و اظهار کرد: متقاضیان حضور در این برنامه در صورت دریافت پذیرش، در این دوره شرکت خواهند کرد. پذیرش فرد بستگی به این دارد که تیم اجرایی کارنو و کارفرما، متقاضی را متناسب فرصت شغلی اعلام شده، تشخیص دهند.

جباری‌پور با بیان اینکه مدت زمان این دوره حداکثر ۲ ماه خواهد بود، خاطر نشان کرد: طی این دوره افراد شرکت­ کننده هم‌زمان با گذراندن دوره‌­های آموزشی تئوری و عملیِ مهارت‌­های نرم، در انجام پروژه­‌های واقعی مشارکت می‌کنند. همچنین این دوره فرصتی برای تشخیص ظرفیت­‌ها و توانمندی‌­های فرد جهت حضور در فضای کاری است. ضمن آنکه کارفرمایان نیز با رصد توانمندی­‌های افراد نسبت به جذب و به‌کارگیری آن­ها اقدام خواهند کرد.

وی ادامه داد: کمپ اشتغال کارنو سعی می‌کند خلأ آموزشی مهارت­‌های نرم را برای شرکت‌کنندگان برطرف کرده تا بتوانند در هر جایگاهی از یک کسب‌وکار، مؤثرتر و مفیدتر واقع شوند. متقاضیان نیروی کار به اینکه نیروی انسانی مورد نظرشان دارای مهارت‌های نرم ارتباطی انسانی و شغلی باشد اهمیت می‌دهند. داشتن این مهارت برای آن‌ها جذاب است و بر امکان شروع همکاری با فرد متقاضی تاثیر مثبت می‌گذارد.

مدیر کل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس، مدیریت پروژه، کار تیمی، حل مسئله و تفکر راهبردی، ارائه اثرگذار و Active Listening را بخشی از محورهای آموزشی کمپ اشتغال کارنو عنوان کرد و یادآور شد: متقاضیان برای شرکت در این طرح در ابتدا باید رزومه خود را ارسال کنند. سپس تناسب‌های شغلی لازم برای فرصت‌های شغلی موجود سنجیده شده و افراد متناسب با آنها انتخاب می‌شوند.

بر اساس اعلام روابط عمومی پارک فناوری پردیس، کمپ اشتغال کارنو از اواخر دی‌ماه الی اسفندماه ۱۳۹۹ با حمایت پارک فناوری پردیس در محل این پارک برگزار می ­شود.

ارسال دیدگاه