کد خبر: 12421

تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۴۰۰

بیانیه نائب رئیس اتاق اصناف شهرستان پردیس به مناسبت روز ملی اصناف

به نام خدا از تمامی مسئولین، کسبه و همکاران گرامی که مراتب مؤدت و محبت خود را با حضور و یا ارسال پیام تبریک به مناسبت روز ملی اصناف ابراز داشتند تشکر می نمایم. امروز دیدگاه و برخورد مسئولین در حوزه اصناف بسیار کارشناسانه و شایان تقدیر است و از همین جا از فرماندار، معاونین، […]

به نام خدا

از تمامی مسئولین، کسبه و همکاران گرامی که مراتب مؤدت و محبت خود را با حضور و یا ارسال پیام تبریک به مناسبت روز ملی اصناف ابراز داشتند تشکر می نمایم.

امروز دیدگاه و برخورد مسئولین در حوزه اصناف بسیار کارشناسانه و شایان تقدیر است و از همین جا از فرماندار، معاونین، پرسنل مجموعه فرمانداری، امام جمعه، رئیس و پرسنل اداره صنعت معدن وتجارت، شهرداران، نیروی انتظامی، پلیس امنیت، اماکن، شبکه بهداشت و درمان، تعزیرات حکومتی، دارایی ومالیات، انجمن حمایت و دیگر ادارات شهرستان به دلیل تعامل و همکاری صمیمانه و مداوم با مجموعه اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی شهرستان پردیس تشکر و قدردانی می نمایم.

🔹همچنین تقدیر و تشکر ویژه‌ای از جناب آقای مرتضی همتی شهردار مردمی و دلسوز شهر پردیس داریم که با حضور خالصانه خود در مجموعه اصناف و اتحادیه های صنفی و اهدای گل و تبریک روز ملی اصناف باعث دلگرمی و افزایش انگیزه خدمت رسانی شایسته در این مجموعه گردیدند.

.

🔹ابراهیم صدقی
🔹نائب رئیس اتاق اصناف

🔸رییس اتحادیه نانوایان وقنادان شهرستان پردیس

.

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

ارسال دیدگاه