کد خبر: 14874

تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

لزوم ایجاد جذابیت در بسته‌های سرمایه گذاری طرح احیا و فعالسازی معادن کوچک

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس به نقل ازایرنا، “وجیه اله جعفری” در نشستی افزود: باید نگاه به سرمایه گذاری متفاوت از واگذاری معدن باشد، زیرا یک سرمایه گذار به خوبی می تواند بهترین پیمانکاران فنی را نیز به کار گیرد.رئیس هیات عامل ایمیدرو ضمن اشاره به اهمیت انعطاف پذیری و اجرای درست […]

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس به نقل ازایرنا، “وجیه اله جعفری” در نشستی افزود: باید نگاه به سرمایه گذاری متفاوت از واگذاری معدن باشد، زیرا یک سرمایه گذار به خوبی می تواند بهترین پیمانکاران فنی را نیز به کار گیرد.
رئیس هیات عامل ایمیدرو ضمن اشاره به اهمیت انعطاف پذیری و اجرای درست فعال سازی در بسته های سرمایه گذاری، گفت: توجه سازمان صمت استان ها به احیا و فعال سازی معادن کوچک‌مقیاس می تواند اشتغال پایدار و رشد اقتصادی را برای مردم منطقه به ارمغان آورده و آن مناطق را از مزایای حاصل از اجرای این طرح ها بهره مند کند.
در این نشست، “خدایار کریم‌نژاد” سرپرست شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران نیز اظهار داشت: برای امسال ۳۰ بسته سرمایه گذاری در ۱۹ استان در نظر گرفته شده است. وی تصریح کرد: به سبب اینکه سازمان صمت استان زنجان از پیشگامان این حوزه است، نخستین پایلوت و نمونه در استان زنجان اجرا خواهد شد.
کریم نژاد ادامه‌داد: دو بسته سرمایه گذاری در محدوده های معدنی آهن بلوک “زرین آباد” و “ماه نشان” تعریف شده است که اسناد مزایده آنها این هفته نهایی شده و به زودی به فراخوان گذاشته می شوند.
همچنین طی این نشست محمد رضا کریمی مدیر اقتصادی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی به همراه مدیران سازمان صمت این استان به بیان مسائل بسته‌های سرمایه گذاری طرح احیا و فعال سازی معادن کوچک مقیاس پرداختند تا راهکارهای مناسب مورد بررسی قرار گیرد.
علاوه بر این، چگونگی امتیازدهی، قیمت‌گذاری، نوع مجوز، حریم بین محدوده ها و ایجاد جذابیت برای سرمایه‌گذاران برای تحقق اهداف فعال‌سازی معادن نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

ارسال دیدگاه