کد خبر: 4669

تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۳۹۶

تلفات گسترده تروریست ها در سامرا

ستاد اطلاع رسانی جنگ عراق اعلام کرد که نیروهای ارتش این کشور ۴۰ عنصر تکفیری را که برای انجام عملیات های تروریستی در شهر سامرا برنامه ریزی کرده بودند، کشتند. به گزارس مدار شرقی به نقل از شبکه خبری العالم ،ستاد تبلیغات جنگ عراق با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که ۴۰ تروریست که شماری […]

ستاد اطلاع رسانی جنگ عراق اعلام کرد که نیروهای ارتش این کشور ۴۰ عنصر تکفیری را که برای انجام عملیات های تروریستی در شهر سامرا برنامه ریزی کرده بودند، کشتند.

به گزارس مدار شرقی به نقل از شبکه خبری العالم ،ستاد تبلیغات جنگ عراق با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که ۴۰ تروریست که شماری از آنان سرکرده بودند در حمله هوایی به یک پایگاه تروریستی  منطقه الجزیره در بخش سامرا کشته شدند. ۱۰ نفر این افراد، انتحاری بودند.

این بیانیه افزود: اشخاص مزبور قصد اجرای عملیات تروریستی علیه زوار عتبات مقدس شهر سامرا را داشتند و این بمباران به انهدام کامل پایگاه آنان انجامید.

بر اساس این گزارش گروه تروریستی داعش ۱۲ انتحاری و چهار خودروی بمب گذاری شده را به سرکردگی «ابو عبد الرحمن» برای حمله به سامرا آماده کرده بود. از مهمترین کشته شدگان این حمله هوایی «ابو دجانه» و «ابو عبد الرحمن» هستند.

ارسال دیدگاه