کد خبر: 4802

تاریخ انتشار: 6 آوریل 2017

طرح پیشنهادی روسیه به شورای امنیت

روسیه با انتقاد از طرح پیشنهادی غرب در جلسه شورای امنیت،پیش نویس قطعنامه ای را با هدف انجام تحقیقات دقیق و واقعی درباره حمله شیمیایی اخیر در استان ادلب به شورای امنیت پیشنهاد کرد. به گزارش مدار شرقی به نقل از العالم ،روسیه پیش نویس قطعنامه ای درباره تحقیقات در حادثه حمله شیمیایی به منطقه خان […]

روسیه با انتقاد از طرح پیشنهادی غرب در جلسه شورای امنیت،پیش نویس قطعنامه ای را با هدف انجام تحقیقات دقیق و واقعی درباره حمله شیمیایی اخیر در استان ادلب به شورای امنیت پیشنهاد کرد.

به گزارش مدار شرقی به نقل از العالم ،روسیه پیش نویس قطعنامه ای درباره تحقیقات در حادثه حمله شیمیایی به منطقه خان شیخون ادلب در سوریه به شورای امنیت سازمان ملل ارائه کرده است.

دبیر رسانه ای هیئت روسیه در شورای امنیت گفت: روسیه از طرح پیشنهادی غرب در جلسه شورای امنیت انتقاد کرد، زیرا آن طرح عجولانه و بدون دقت آماده شده است.

وی افزود: به جای آن، ما پیش نویس کوتاهی را ارائه کردیم که هدف از آن انجام تحقیق واقعی است، نه اینکه قبل از روشن شدن واقعیتها، مقصران تعیین شوند.

به گفته این دیپلمات روس، اعضای شورای امنیت مشورتهای خود را آغاز کرده اند و تلاش می کنند به پیش نویسی توافقی دست یابند.

ارسال دیدگاه


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/asnafpar/public_html/wp-content/themes/mweb-irpress2/comments.php on line 81