کد خبر: 5611

تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

دومین دوره انتخابات اتحادیه مشاورین املاک شهرستان پردیس

  دومین دوره انتخابات اتحادیه مشاورین املاک و نمایشگاه‌داران اتومبیل، در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ با حضور عوامل هیأت اجرایی نظارت بر انتخابات شهرستان پردیس در محل تالار ایمان شهر بومهن برگزار شد.     در این انتخابات از تعداد ۵۰۵ واحد دارای جواز کسب شهرستان پردیس تعداد ۴۷۹ واحد، مجاز به شرکت در این انتخابات بودند. […]

 

دومین دوره انتخابات اتحادیه مشاورین املاک و نمایشگاه‌داران اتومبیل، در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ با حضور عوامل هیأت اجرایی نظارت بر انتخابات شهرستان پردیس در محل تالار ایمان شهر بومهن برگزار شد.

 

 

در این انتخابات از تعداد ۵۰۵ واحد دارای جواز کسب شهرستان پردیس تعداد ۴۷۹ واحد، مجاز به شرکت در این انتخابات بودند. از این تعداد (۴۷۹ واحد)، ۳۱۲ واحد صاحب جواز کسب در انتخابات شرکت کردند.

 

در پایان این انتخابات تعداد ۳۰۸ رأی صحیح و تعداد ۴ رأی باطله مجموع آرای مأخوذه انتخابات اتحادیه مشاورین املاک شهرستان پردیس بود که به‌صورت کاملاً الکترونیکی برگزار شد، نتیجه انتخابات در پایان وقت قانونی با یک ساعت و نیم تمدید مشخص و به نامزدها اعلام شد.

در نتیجه شمارش آرای مأخوذه، علی مختاری آذر با ۱۹۸ رأی به‌عنوان رئیس‌، کامران زاهدیان مهر با ۱۸۱ رأی به‌عنوان نایب رئیس اول، مهدی نراقی با ۱۴۵ رأی به‌عنوان نایب رئیس دوم، احمد زارعی با ۱۳۷ رأی به‌عنوان دبیر اتحادیه و علی‌اکبر قان‌بیلی با ۱۲۲ رأی به‌عنوان خزانه‌دار اتحادیه مشاورین املاک منصوب شدند.

 

 

عسکر پناهی‌مجیدآباد با ۱۷۲ رأی به‌عنوان بازرس اتحادیه، واجد شرایط حضور در بین اعضای هیأت مدیره اتاق اتحادیه شد. سید مصطفی منافی با ۱۸۱ به‌عنوان علی‌البدل اول و علیرضا محیط‌مافی با ۱۰۷ رأی به‌عنوان علی‌البدل دوم هیأت مدیره و همچنین در حوزه بازرسی مهدی سوری با ۹۴ رأی به‌عنوان بازرس علی‌البدل اول و مهدی آهنگر با ۲۲ رأی به‌عنوان علی‌البدل دوم بازرسی این اتحادیه مشخص شدند.

انتخابات در پایان روز با تهیه صورت‌جلسه‌ای توسط هیئت اجرایی و بدون هیچ‌گونه چالش و مشکلی پایان یافت و نتیجه انتخابات به منتخبین و مسئولان اعلام شد.

 

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

ارسال دیدگاه