کد خبر: 5635

تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

دومین دوره انتخابات اتحادیه درودگران و مبلسازان شهرستان پردیس

      دومین دوره انتخابات کاملاً الکترونیکی اتحادیه درودگران، مبل‌سازان و رسته‌های زیرمجموعه شهرستان پردیس در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ در منطقه خرمدشت، ساختمان شورای صنعتی با یک ساعت تمدید و طی چهار ساعت برگزار شد.     در این انتخابات، ۳۵۷ رأی از مجموع ۸۸۵ عضو اتحادیه رأی‌گیری به عمل آمد و در پایان ۱۰ […]

 

 

 

دومین دوره انتخابات کاملاً الکترونیکی اتحادیه درودگران، مبل‌سازان و رسته‌های زیرمجموعه شهرستان پردیس در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ در منطقه خرمدشت، ساختمان شورای صنعتی با یک ساعت تمدید و طی چهار ساعت برگزار شد.

 

 

در این انتخابات، ۳۵۷ رأی از مجموع ۸۸۵ عضو اتحادیه رأی‌گیری به عمل آمد و در پایان ۱۰ تعرفه سفید، تعداد ۳۴۸ تعرفه صحیح و در مجموع تعداد ۳۵۸ رأی مأخوذه از صندوق‌های رأی‌گیری خارج شد.

در پایان نتیجه انتخابات به این صورت بود که مسعود اقتداری با ۲۲۷ رأی به عنوان رئیس، فرشته فرضی با ۱۹۳ رأی به عنوان نایب‌رئیس اول، علی کیاماری با ۱۸۴ رأی به عنوان نایب رئیس دوم، احمد امین‌زاده با ۱۷۹ رأی به عنوان دبیر و مجید ارزانلو با ۱۵۵ رأی به عنوان خزانه‌دار اتحادیه درودگران منصوب شدند.

در ادامه این رأی‌گیری علیرضا محمدیان‌رسنانی با ۸۳ رأی به عنوان علی‌البدل اول و سید ماجد کاشانچی با ۶۱ رأی علی‌البدل دوم هیأت مدیره شناخته شدند. مریم فرد با ۱۴۸ رأی به عنوان بازرس هیأت‌مدیره و ذوالفقار اقدامی با ۱۲۳ رأی علی‌البدل بازرسی اتحادیه درودگران، مبل‌سازان و رسته‌های زیرمجموعه شهرستان منصوب شدند.

 

 

تعداد کل آرای بازرسی اتحادیه درودگران ۳۵۸ رأی بود که تعداد ۲۷۱ برگ رأی صحیح و تعداد ۸۷ برگ رأی سفید در صندوق‌ها ریخته شد.

مهندس حجت فضلعلی رئیس کمیسیون نظارت براصناف شهرستان پردیس اظهار کرد : این رأی‌گیری با صحت و سلامت کامل برگزار شد و امیدواریم با انتخاب اعضای جدید اتحادیه درودگران روند پیشرفت این صنف را که بزرگ‌ترین اتحادیه پردیس است، شاهد باشیم.

 

“روابط عمومی شهرستان پردیس”

 

 

 

ارسال دیدگاه