کد خبر: 5854

تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان پردیس

    دومین جلسه شورای اداری شهرستان پردیس در سال ۹۷ به ریاست مرتضی حیدری فرماندار شهرستان برگزار شد.   این جلسه با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان، معاونان فرماندار، بخشداران بومهن و جاجرود، شهرداران پردیس و بومهن و روسای ادارات و نهادهای شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. تلاوت آیاتی […]

 

 

دومین جلسه شورای اداری شهرستان پردیس در سال ۹۷ به ریاست مرتضی حیدری فرماندار شهرستان برگزار شد.

 

این جلسه با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان، معاونان فرماندار، بخشداران بومهن و جاجرود، شهرداران پردیس و بومهن و روسای ادارات و نهادهای شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، سخنرانی امام جمعه شهرستان در باب فضائل ماه مبارک رمضان و اهمیت حرکت برای تحقق شعار سال، بیان مواردی در خصوص پاسخگویی به ارباب رجوع، حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، وضعیت کشور در عرصه منطقه ای و بین المللی، اقدامات انجام گرفته و لازم الاجرا در راستای حمایت از کالای ایرانی و لزوم جمع آوری و جمع‌بندی گزارش عملکرد ماهانه ادارات شهرستان توسط فرماندار، ارائه گزارشی از فعالیت‌های سال ۹۶ ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی و شبکه بهداشت و درمان توسط روسای ادارات، بررسی و تبادل نظر در مورد برخی از مشکلات عمده شهروندان و بیان نکاتی پیرامون لزوم ساماندهی مکاتبات عادی و طبقه‌بندی شده در ادارات از مباحث این جلسه شورای اداری شهرستان پردیس بود.

ارسال دیدگاه