کد خبر: 6024

تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۷

شهردار پردیس انتخاب شد

    «کوروش گلریز» با رای اعضا شورای شهر پردیس به عنوان شهردار شهر انتخاب و به استانداری معرفی شد.   شورای اسلامی شهر پردیس ظهر یکشنبه و پس از چند ماه تامل برای گزینش شهردار، سرانجام «کوروش گلریز» را به عنوان شهردار پردیس انتخاب کرد. رئیس شورای اسلامی شهر پردیس در این خصوص گفت: […]

 

 

«کوروش گلریز» با رای اعضا شورای شهر پردیس به عنوان شهردار شهر انتخاب و به استانداری معرفی شد.

 

شورای اسلامی شهر پردیس ظهر یکشنبه و پس از چند ماه تامل برای گزینش شهردار، سرانجام «کوروش گلریز» را به عنوان شهردار پردیس انتخاب کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس در این خصوص گفت: شهردار پردیس با ۷ رای انتخاب و صورت جلسه پس از امضا برای طی مراحل قانونی به استانداری تهران ارسال شد . ۱۶ نفر برای تصدی مدیریت شهر پردیس کاندید شده بودند که از این میان گلریز به عنوان شهردار انتخاب شد.

وی افزود: با توجه به تجربیاتی که گلریز در چند سال گذشته در معاونت شهرداری پردیس داشته است، انتخاب او به عنوان شهردار می تواند مفید و به نفع شهر پردیس باشد.

سیدعلی موسوی جوردی با اشاره به برنامه های آتی شورای اسلامی شهر و شهرداری خاطر نشان کرد: تکمیل و راه اندازی تالار بزرگ شهر، ساخت مجموعه ورزشی توپی با بودجه ای معادل ۲۰ میلیارد تومان و ساخت پلی کلینیک درمانی مجهز و مدرن با بودجه ۱۰ میلیارد تومان برنامه هایی هستند که در سال ۹۷ اجرایی خواهند شد.

 

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

ارسال دیدگاه