کد خبر: 6465

تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷

بزرگترین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک ایران برگزار می‌شود

    همزمان با روز حمایت از صنایع کوچک و در سال حمایت از کالای ایرانی؛بزرگترین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک ایران برگزار می‌شود.   به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس به نقل از اتاق اصناف ایران، بیش از یک هزار واحد صنعتی کوچک و متوسط از ایران و جهان آخرین توانمندی‌های خود را […]

 

 

همزمان با روز حمایت از صنایع کوچک و در سال حمایت از کالای ایرانی؛بزرگترین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک ایران برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس به نقل از اتاق اصناف ایران، بیش از یک هزار واحد صنعتی کوچک و متوسط از ایران و جهان آخرین توانمندی‌های خود را در عرصه تولید برای بازدیدکنندگان به نمایش درخواهند آورد.

حضور واحدهای صنعتی از کشورهای اروپایی، آفریقایی و آسیایی در کنار مقامات دولتی، سفرا و رایزن‌های بازرگانی داخلی و خارجی از ویژگی‌های قابل توجه نمایشگاه امسال خواهد بود.

شایان ذکر است که سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در حال برنامه ریزی برای افتتاح این نمایشگاه توسط مقامات ارشد کشور است. این سازمان توسعه ای در راستای حمایت از صنایع کوچک و متوسط و در سالی که به نام حمایت از کالای ایرای نامگذاری شده است همه مردم را برای حضور در این رویداد بزرگ و بهره مندی از توان داخلی صنایع کوچک و متوسط موجود کشور دعوت کرده است.

این نمایشگاه از ۲۱ تا ۲۳ مردادماه از ساعت ۱۰ تا ۲۱ در مصلی تهران برپا خواهد بود.

ارسال دیدگاه