کد خبر: 6760

تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۷

معرفی امیر الله حقیقی به عنوان فرماندار جدید شهرستان پردیس

    در روز یکشنبه مورخ ۹۷/۷/۸ در مراسمی با حضور تنی چند از مسئولان استانی و محلی امیرالله حقیقی به عنوان فرماندار جدید شهرستان پردیس معرفی شد.   شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی و سرپرست معاونت امنیتی و انتظامی استانداری تهران،علیخانی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری، اسلامی مدیرکل حراست، پروانه مافی نماینده […]

 

 

در روز یکشنبه مورخ ۹۷/۷/۸ در مراسمی با حضور تنی چند از مسئولان استانی و محلی امیرالله حقیقی به عنوان فرماندار جدید شهرستان پردیس معرفی شد.

 

شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی و سرپرست معاونت امنیتی و انتظامی استانداری تهران،علیخانی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری، اسلامی مدیرکل حراست، پروانه مافی نماینده مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، اعضای شورای تامین، روسای ادارات و نهادهای شهرستان، جمعی از خیرین، معتمدین، روسای اتحادیه های صنفی و صنعتی، هیئت های ورزشی، سازمان های مردم نهاد، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان در این مراسم که در سالن اجتماعات الغدیر شهر پردیس برگزار شد، حضور داشتند.
طی این مراسم ضمن تقدیر از زحمات مرتضی حیدری که از ابتدای سال ۹۳ سکاندار فرمانداری پردیس شده بود، طی حکمی از سوی استاندار تهران امیر الله حقیقی به عنوان سرپرست فرمانداری پردیس معرفی و مشغول به کار شد.

 

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

ارسال دیدگاه