کد خبر: 6873

تاریخ انتشار: 3 اکتبر 2018

دومین دوره انتخابات اتحادیه خواربارفروشان شهرستان پردیس

  دومین دوره انتخابات کاملاً الکترونیکی اتحادیه خواربارفروشان و رسته های همگن، در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ و ۲۰ دقیقه و با بیست دقیقه تمدید در ساختمان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان برگزار شد.     دراین انتخابات از کل ۱۷۱ رای ماخوذه در مجموع ۱۶۸ رای صحیح به صندوق ها […]

 

دومین دوره انتخابات کاملاً الکترونیکی اتحادیه خواربارفروشان و رسته های همگن، در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ و ۲۰ دقیقه و با بیست دقیقه تمدید در ساختمان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان برگزار شد.

 

 

دراین انتخابات از کل ۱۷۱ رای ماخوذه در مجموع ۱۶۸ رای صحیح به صندوق ها انداخته شد که طبق این رأی‌گیری احمد پازوکیان با ۱۳۲ رأی به عنوان رئیس این اتحادیه ،حسن اقتداری با ۶۵ رأی نایب رئیس اول و جمیل لطفی با ۵۶ رأی نایب رئیس دوم اتحادیه، افشین فریدونی با ۴۱ رأی دبیر اتحادیه و مهدی لطفی با ۳۵ رأی به عنوان خزانه‌دار اتحادیه خواربارفروشان انتخاب شدند.

 

 

همچنین آقایان حمید ابراهیمی با ۲۹ رأی و ابراهیم بزرگ قراقوینلو با ۲۵ رأی به عنوان اعضای علی البدل و مصطفی گراوند با ۹۱ رأی به عنوان عضو اصلی بازرسی و خانم زینب زراعت گر با ۴۳ رأی به عنوان عضو علی البدل بازرسی اتحادیه انتخاب شدند.

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

ارسال دیدگاه


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/asnafpar/public_html/wp-content/themes/mweb-irpress2/comments.php on line 81