کد خبر: 6892

تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۷

ترویج تکریم ارباب رجوع در ادارات پردیس در دستور کار قرار بگیرد

    رییس دادگاه پردیس گفت: ترویج تکریم ارباب رجوع در ادارات پردیس در دستور کار قرار بگیرد.   به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس به نقل از خبرگزاری مهر، ذوالفقار حسینی در جلسه شورای اداری پردیس طی سخنانی اظهار داشت: عدالت اجتماعی، حقوق بین الملل و حقوق شهروندی همگی به این دلیل […]

 

 

رییس دادگاه پردیس گفت: ترویج تکریم ارباب رجوع در ادارات پردیس در دستور کار قرار بگیرد.

 

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس به نقل از خبرگزاری مهر، ذوالفقار حسینی در جلسه شورای اداری پردیس طی سخنانی اظهار داشت: عدالت اجتماعی، حقوق بین الملل و حقوق شهروندی همگی به این دلیل وضع شده اند که بابی برای احترام به مردم باز شود لذا این موارد باید در اولویت همه مسئولان باشد.

حسینی در ادامه با اشاره به اینکه مسئولیت ها باید در جهتی باشند که به مردم خدمت شود و تکریم ارباب رجوع در ادارات ترویج شود افزود: هر چه قدر زمان برای تکریم مردم و خدمت به مردم گذاشته شود مسئولیت ها صادقانه تر انجام می شوند.

رییس دادگاه پردیس بیان داشت: دادگستری شهرستان پردیس همانند دیگر ادارات این شهرستان نوپا است و مشکل اصلی دادگستری پردیس در مرحله اول کمبود فضای اداری است و اولین کاری که تلاش کردیم تشکیل چارت قضاییی بود و مشکلی که در نتیجه این کمبود فضای اداری و به تبع آن کمبود نیرو به وجود می آید طولانی شدن زمان رسیدگی است و هم اکنون مشکل چارت حل شده و مشکل نیرو و فضا همچنان پابرجا است.

وی با بیان اینکه از ادارات می خواهیم نسبت به انتخاب نمایندگان حقوقی با تخصص بیشتر تامل داشته باشند گفت: بسیاری از قراردادهای منعقد شده بین ادارات و بخش خصوصی به علت عدم توانایی و تخصص نمایندگان به تعویق می افتد و بر این اساس میلیاردها تومان از حقوق بیت المال آزاد نمی شود لذا در این خصوص باید توجه و تمهیدات ویژه اندیشیده شود.

ارسال دیدگاه