کد خبر: 6992

تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۷

دومین دوره انتخابات اتحادیه لوازم خانگی شهرستان پردیس

  دومین دوره انتخابات کاملاً الکترونیکی اتحادیه لوازم خانگی و رسته های زیرمجموعه، در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ از ساعت ۹:۳۰ صبح الی ۱۳:۰۰ در ساختمان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان برگزار شد.     دراین انتخابات از کل ۱۸۸ رای ماخوذه در مجموع ۱۸۲ رای صحیح به صندوق ها انداخته شد که طبق این رأی‌گیری […]

 

دومین دوره انتخابات کاملاً الکترونیکی اتحادیه لوازم خانگی و رسته های زیرمجموعه، در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ از ساعت ۹:۳۰ صبح الی ۱۳:۰۰ در ساختمان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان برگزار شد.

 

 

دراین انتخابات از کل ۱۸۸ رای ماخوذه در مجموع ۱۸۲ رای صحیح به صندوق ها انداخته شد که طبق این رأی‌گیری مهدی تبرائی با ۱۱۱ رأی به عنوان رئیس این اتحادیه ،مسعود حقیقت شعار رازلیقی با ۱۰۳ رأی نایب رئیس اول و سیدرسول مرتضی با ۷۲ رأی نایب رئیس دوم اتحادیه، رضا عبدی با ۶۷ رأی دبیر اتحادیه و ابوالفضل مردانی با ۶۷ رأی به عنوان خزانه‌دار اتحادیه لوازم خانگی انتخاب شدند.

 

 

همچنین آقایان حمید حداد با ۶۰ رأی و جواد فراهانی با ۴۵ رأی به عنوان اعضای علی البدل و امید آقایاری با ۵۵ رأی به عنوان عضو اصلی بازرسی و حسن خادمیان موغاری با ۵۴ رأی به عنوان عضو علی البدل بازرسی اتحادیه انتخاب شدند.

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

 

 

ارسال دیدگاه