کد خبر: 7038

تاریخ انتشار: 5 نوامبر 2018

برگزاری راهپیمایی باشکوه یوم الله ۱۳ آبان در شهرستان پردیس

    راهپیمایی روز ۱۳ آبان که به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است، با حضور اقشار مختلف مردم و شهرستان پردیس برگزار شد. این راهپیمایی عظیم با حضور دانش آموزان مدارس شهرهای پردیس، بومهن و بخش جاجرود، دانشجویان، کسبه، سازمان‌های مردم‌نهاد و مسئولان شهرستان برگزار و افراد حاضر مسیر میدان […]

 

 

راهپیمایی روز ۱۳ آبان که به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است، با حضور اقشار مختلف مردم و شهرستان پردیس برگزار شد.

این راهپیمایی عظیم با حضور دانش آموزان مدارس شهرهای پردیس، بومهن و بخش جاجرود، دانشجویان، کسبه، سازمان‌های مردم‌نهاد و مسئولان شهرستان برگزار و افراد حاضر مسیر میدان عدالت تا میدان امام خمینی (ره) در شهر پردیس ها را با حمل پلاکاردها و سر دادن شعارهایی از قبیل مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل طی کردند و انزجار خود را از سلطه گری و ظلم استکبار جهانی همگام با مردم دیگر نقاط کشور فریاد زدند.

 

 

در پایان این مراسم سردار اهوازی از فرماندهان زمان دفاع مقدس به سخنرانی پرداخت و اعضای گروه سرود دانش آموزی یکی از مدارس شهرستان، سرودهای انقلابی اجرا کردند و در پایان پرچم آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

ارسال دیدگاه


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/asnafpar/public_html/wp-content/themes/mweb-irpress2/comments.php on line 81