کد خبر: 7262

تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۷

برگزاری جلسه کارگروه ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

  جلسه کارگروه نهادها، سازمان ها، ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در شهرستان پردیس برگزار شد. این جلسه با حضور مدیران روابط عمومی ادارات و نهادهای عضو و با هدف ایجاد هماهنگی بیشتر دستگاه ها برای برگزاری برنامه های فرهنگی و اجتماعی مربوط به چهلمین سالگرد انقلاب و افزایش همبستگی و […]

 

جلسه کارگروه نهادها، سازمان ها، ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در شهرستان پردیس برگزار شد.

این جلسه با حضور مدیران روابط عمومی ادارات و نهادهای عضو و با هدف ایجاد هماهنگی بیشتر دستگاه ها برای برگزاری برنامه های فرهنگی و اجتماعی مربوط به چهلمین سالگرد انقلاب و افزایش همبستگی و ارتباط میان مسئولان امر اطلاع رسانی در ادارات شهرستان برگزار شد.
مدیر روابط عمومی فرمانداری پردیس در ابتدا، اطلاع رسانی مستمر و مناسب به اقشار جامعه و ایجاد زمینه جلب مشارکت شهروندان در برگزاری برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب را ضروری دانست و گفت: بیش از نیمی از جمعیت کشور دوران پیش از انقلاب اسلامی را درک نکرده اند و از دفاع مقدس نیز خاطرات روشنی ندارند اما در طول چهار دهه گذشته از انقلاب نسل‌های جوان شاهد انواع فشارها و تحریم‌ها بر کشور بوده اند.
دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان پردیس افزود: ملت ایران با سربلندی و افتخار در مقابل زورگویی مستکبران و دشمنان ایستادگی کرده اند و اکنون بازخوانی دستاوردهای انقلاب برای قدردانی از مردم و ایجاد امید و نشاط در جامعه وظیفه متولیان امر اطلاع رسانی در ادارات و نهادها است.
در ادامه مدیران روابط عمومی اداراتی از جمله آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، شرکت عمران شهر پردیس، ناحیه مقاومت بسیج، صنعت و معدن و تجارت، تبلیغات اسلامی، بخشداری جاجرود و شهرداری های پردیس و بومهن به تشریح اقدامات و برنامه‌های تدوین شده در حوزه های مربوطه پرداختند و برگزاری برنامه هایی با عناوین شبهای خاطره، زنگ روشنگری، روایت انقلاب، شب شعر، چله عشق، تریبون آزاد، رزمایش من انقلابی ام در فضای مجازی، اطعام مستمندان با عنوان نذر انقلاب، راه اندازی کاروان خدمت در روستاها، اجرای نمایش ها و تئاتر خیابانی، برگزاری مسابقات کتابخوانی، نامه ای به شهدای انقلاب، حفظ و قرائت قرآن، وصیت نامه حضرت امام(ره)، اعزام دانش آموزان به باغ موزه دفاع مقدس و موزه عبرت و تبیین گفتمان انقلاب و بررسی نقش مردم و ولایت فقیه در پیروزی و استمرار انقلاب از جمله برنامه‌هایی بود که در کنار آذین بندی سطح شهر و ادارات در جدول اقدامات ادارات شهرستان برای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی گنجانده شده بود.
در پایان مقرر شد برنامه ها و خدمات ویژه بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب در حوزه های مختلف، به سمت روستاها و مراکز کمتر برخوردار در جامعه سوق داده شود همچنین طرحی به عنوان ۴۰ روز ۴۰ دست آورد که به بازخوانی برترین دستاوردهای کشور پس از انقلاب می‌پردازد توسط ادارات شهرستان به صورت یکپارچه به اجرا درآید.
استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد و شبکه های مجازی به منظور کاربردی تر کردن برنامه های تدارک دیده شده، توجه به تدوین برنامه‌های متناسب با اقشار مختلف جامعه و تبیین دستاوردهای انقلاب با نگاهی به چهار دهه حیات پیروزمندانه و سرافراز کشور از جمله مصوبات این جلسه بود.

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

ارسال دیدگاه