کد خبر: 7336

تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۷

تشکیل کمیته ویژه بررسی مشکلات ثبتی و تداخل اراضی در شهرستان پردیس

  جلسه کمیته ویژه بررسی مشکلات ثبتی و تداخل اراضی شهرستان پردیس به ریاست نوید عباسی معاون هماهنگی امور فنی و عمرانی فرماندار برگزار شد. معاون فرماندار پردیس ضمن گرامیداشت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تداخل پلاک های اراضی و ناهماهنگی دستگاه‌های اجرایی همچنین مشکلات ثبتی را از جمله مواردی دانست که شهروندان شهرستان […]

 

جلسه کمیته ویژه بررسی مشکلات ثبتی و تداخل اراضی شهرستان پردیس به ریاست نوید عباسی معاون هماهنگی امور فنی و عمرانی فرماندار برگزار شد.

معاون فرماندار پردیس ضمن گرامیداشت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تداخل پلاک های اراضی و ناهماهنگی دستگاه‌های اجرایی همچنین مشکلات ثبتی را از جمله مواردی دانست که شهروندان شهرستان با آن درگیر هستند و گفت: متقاضیان اسناد مالکیتی در شهرستان به خصوص در منطقه جاجرود و بومهن در بلاتکلیفی مانده اند و با توجه به اینکه ساخت و ساز نیز در این منطقه در حال انجام است، اهتمام مسئولان برای رفع مشکلات و تسهیل کار مردم ضروری به نظر می رسد.
در ادامه رئیس شورای صنعتی بومهن نیز فقدان اسناد مالکیت در این منطقه را بسیار مشکل‌ساز دانست و افزود: استعلام های انجام گرفته نیز در برخی مواقع بدون جواب مانده یا دریافت جواب آن زمان بر است که این نیز موجب اضافه شدن مشکلی بر مشکلات قبلی خواهد شد و تولیدکنندگان و صنعتگران این منطقه را درگیر بروکراسی اداری می کند.
پس از ارائه توضیحات دستگاه های اجرایی و تبادل نظر حاضرین مقرر شد؛ اداره امور آب به منظور رفاه حال مردم و تسریع در پاسخگویی مراجعات شهروندان نسبت به استقرار اداره یا نمایندگی در شهرستان با هماهنگی فرمانداری اقدام کند.
نظارت اداره راه و شهرسازی بر تعرفه و هزینه‌های نقشه برداران، جلوگیری از اطاله امور اداری با پاسخگویی سریع و شفاف دستگاه‌های اجرایی به استعلامات، معرفی نماینده اداره راه و شهرسازی به منابع طبیعی برای تکمیل فرم های مربوط به تعیین تکلیف اراضی و تشکیل مداوم مستمر جلسات کمیته تا حصول نتیجه از مصوبات این جلسه بود.

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

ارسال دیدگاه