کد خبر: 7396

تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷

راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن در شهرستان پردیس برگزار شد

  با حضور پرشور مردم انقلابی و ولایتمدار چهلمین راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهر پردیس برگزار شد. همزمان با سراسر کشور، چهلمین راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهر پردیس برگزار شد و مردم ولایتمدار این خطه بار دیگر اقتدار انقلابی خود را باشکوه‌ تر از گذشته به نمایش گذاشتند. در این رویداد […]

 

با حضور پرشور مردم انقلابی و ولایتمدار چهلمین راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهر پردیس برگزار شد.

همزمان با سراسر کشور، چهلمین راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهر پردیس برگزار شد و مردم ولایتمدار این خطه بار دیگر اقتدار انقلابی خود را باشکوه‌ تر از گذشته به نمایش گذاشتند.

در این رویداد بزرگ انقلابی مسئولانی همچون حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا توسلی امام جمعه شهرستان پردیس، سیدعلی موسوی جوردی رئیس شورای اسلامی شهر پردیس، سایر اعضای شورای اسلامی شهر پردیس، کورش گلریز شهردار پردیس، امیرالله حقیقی فرماندار شهرستان پردیس، دیگر مسئولان و شمار کثیری از اقشار مختلف شهروندان پردیس حضور داشتند.

راهپیمایان با حضور خود و تجدید میثاق با آرمان‌ های امام راحل(ره) مشت ‌های خود را گرده کرده و در حمایت از انقلاب اسلامی فریادهای الله‌ اکبر و شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و … سردادند.

لازم به ذکر است در پایان این آئین باشکوه، راهپیمایان ضمن به آتش کشیدن پرچم آمریکای جهان خوار و نماد رژیم صهیونیستی، قطعنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن را با فریادهای الله اکبر تایید کردند.

 

 

 

 

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

 

ارسال دیدگاه