کد خبر: 7435

تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

پیام تسلیت اتاق اصناف شهرستان پردیس در پی حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان

  ” بسم الله الرحمن الرحیم”   وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ یک‌بار دیگر دست ایادی و اذناب استکبار جهانی از آستین گروهک‌های تکفیری – تروریستی منطقه بیرون آمده و جمعی از غیور مردان ضامن امنیت کشور را به خاک و خون کشیده است. بدینوسیله شهادت جمعی […]

 

” بسم الله الرحمن الرحیم”

 

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

یک‌بار دیگر دست ایادی و اذناب استکبار جهانی از آستین گروهک‌های تکفیری – تروریستی منطقه بیرون آمده و جمعی از غیور مردان ضامن امنیت کشور را به خاک و خون کشیده است.

بدینوسیله شهادت جمعی از پاسداران اسلام به دست عوامل تکفیری و تروریستی در منطقه سیستان و بلوچستان را به مقام معظم رهبری، هم‌وطنان گرامی، خانواده‌های معظم پاسداران شهید و همکارانشان تسلیت عرض می‌کنیم.

پاسداری و حراست از کیان اسلام و انقلاب اسلامی افتخار بزرگیست که جز شهادت پاداشی برای آن متصور نیست. انشالله در سایه مجاهدات پاسداران انقلاب اسلامی هرچه سریعتر عوامل پشت پرده این اقدامات تروریستی شناسایی و مجازات شوند.

 

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

ارسال دیدگاه


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/asnafpar/public_html/wp-content/themes/mweb-irpress2/comments.php on line 81