کد خبر: 7618

تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۸

اجرای ۸ مرحله بازدید از اماکن خدماتی و رفاهی بین راهی از ابتدای سال جدید در شهرستان پردیس

  از ابتدای نوروز تا کنون ۸ مرحله بازدید از اماکن خدماتی و رفاهی بین راهی در شهرستان پردیس انجام گرفته است. در راستای اجرای مصوبات ستاد دائمی خدمات سفر شهرستان پردیس مبنی بر پایش مداوم وضعیت اماکن خدماتی، رفاهی بین راهی و چگونگی خدمات دهی ستادهای نوروزی به منظور اطمینان از کیفیت و کمیت […]

 

از ابتدای نوروز تا کنون ۸ مرحله بازدید از اماکن خدماتی و رفاهی بین راهی در شهرستان پردیس انجام گرفته است.

در راستای اجرای مصوبات ستاد دائمی خدمات سفر شهرستان پردیس مبنی بر پایش مداوم وضعیت اماکن خدماتی، رفاهی بین راهی و چگونگی خدمات دهی ستادهای نوروزی به منظور اطمینان از کیفیت و کمیت خدمات ارائه شده به مسافران و شهروندان، از ابتدای سال جدید تاکنون، ۸ مرحله بازدید مشترک برگزار شده است.

این بازدیدها با محوریت اداره بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی فرمانداری و با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان، دامپزشکی، تعزیرات حکومتی، پلیس اماکن، بازرسان اداره صمت و شرکت پخش فرآورده ای نفتی شرق استان از رستوران ها، پمپ بنزین ها، اماکن عرضه کننده مواد غذایی و ایستگاه های نوروزی فعال در مبادی ورودی شهرستان و شهر ها انجام گرفته اقلام فاقد استانداردهای لازم معدوم و گزارش مربوط به تخلفات تنظیم و به مراجع قانونی ارجاع شده است .

شایان ذکر است بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، روند اجرای این پایش تا پایان تعطیلات به طور روزانه ادامه داشته و طی آن با هرگونه تخلفات بهداشتی و تعزیراتی برخورد قانونی خواهد شد.

 

 

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

ارسال دیدگاه