کد خبر: 7881

تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸

راهپیمایی روز قدس در شهرستان پردیس برگزار شد

  راهپیمایی روز قدس با حضور پر شور و حماسی مردم ولایتمدار شهرهای پردیس ، بومهن در روز حیات اسلام ، روز نمایش پایداری و مقاومت مسلمانان برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین در برابر استکبار جهانی برگزار شد. اقشار مردم در سنین مختلف، ورزشکاران، روحانیون، اساتید دانشگاه ها و مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان، […]

 

راهپیمایی روز قدس با حضور پر شور و حماسی مردم ولایتمدار شهرهای پردیس ، بومهن در روز حیات اسلام ، روز نمایش پایداری و مقاومت مسلمانان برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین در برابر استکبار جهانی برگزار شد.

اقشار مردم در سنین مختلف، ورزشکاران، روحانیون، اساتید دانشگاه ها و مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان، هم زمان با سایر نقاط کشور در این راهپیمایی با شکوه شرکت کرده و بار دیگر همبستگی ملی و اتحاد مثال زدنی ایرانیان و مسلمانان دیگر کشورها را برای مقابله با گردنکشان و زورگویان جهان به نمایش گذاشتند.
این راهپیمایی در شهر بومهن از مقابل مسجد صاحب الزمان(عج) آغاز و با تجمع و قرائت قطعنامه در مقابل ساختمان شهرداری این شهر خاتمه یافت و در شهر پردیس نیز حاضران از میدان عدالت تا میدان امام خمینی(ره) را طی کرده و در پایان پرچم آمریکا و رژیم اشغالگر قدس را به آتش کشیدند.
شایان ذکر است مردم مومن و آزاده بخش جاجرود نیز دعوت مسئولان شهرستان را لبیک گفته در جمع راهپیمایان شهر پردیس حضوری چشمگیر داشتند.

 

 

 

 

 

 

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

 

ارسال دیدگاه