کد خبر: 8293

تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۸

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های اربعین حسینی در شهرستان پردیس

  جلسه ستاد هماهنگی برگزاری برنامه های اربعین حسینی در شهرستان پردیس به ریاست حسن بابایی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار برگزار شد. معاون فرماندار پردیس در این جلسه با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی برای برگزاری با شکوه تر پیاده روی اربعین حسینی و برنامه های درون شهرستانی گفت: استان تهران به عنوان پشتیبان […]

 

جلسه ستاد هماهنگی برگزاری برنامه های اربعین حسینی در شهرستان پردیس به ریاست حسن بابایی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار برگزار شد.

معاون فرماندار پردیس در این جلسه با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی برای برگزاری با شکوه تر پیاده روی اربعین حسینی و برنامه های درون شهرستانی گفت: استان تهران به عنوان پشتیبان استان نجف در عراق انتخاب شده است و شهرستان های استان تهران لازم است برای این موضوع برنامه ریزی کنند تا بهترین حمایت با محوریت استان تهران انجام گیرد.

بابایی با اشاره به لزوم برنامه ریزی های مناسب در شهرستان برای جاماندگان از پیاده روی اربعین افزود: مراسم بزرگداشت اربعین حسینی در شهرها و روستاها با محوریت عاشقان ابا عبدالله برگزار خواهد شد و مسئولان می توانند با حمایت از این مراسم، حضور پر رنگ در همه برنامه ها و برگزاری یک برنامه نمادین، این رویداد را گرامی بدارند.

در ادامه پیرامون اقدامات لازم الاجرا و همچنین امکان سنجی برپایی ایستگاه ویژه شهرستان با نام موکب الحسین(ع) برای ارائه خدمات به زائران و اجرای برنامه های فرهنگی تبادل نظر انجام شد و در پایان مقرر شد؛ جلسه هیات امنای موکب الحسین(ع) در اسرع وقت تشکیل و نسبت به اصلاح و تکمیل اساسنامه اقدام شود همچنین مسئولان کمیته های تشکیل شده نسبت به برگزاری جلسات و انجام هماهنگی لازم اقدام کند.

آماده سازی، پشتیبانی، جمع آوری نذورات و تهیه ملزومات اعلام شده توسط کمیته پشتیبانی، پیش بینی و اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی مرتبط با اربعین توسط کمیته آموزش و فرهنگی، اتخاذ تمهیدات لازم برای تامین نظم و امنیت در ایام اربعین حسینی در مراسم و سطح شهرستان و هماهنگی و برنامه ریزی لازم برای اطلاع رسانی، جمع آوری اخبار، مستند سازی فعالیت ها و راهپیمایی اربعین حسینی توسیط کمیته اطلاع رسانی از جمله مصوبات این جلسه بود.

 

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

ارسال دیدگاه