کد خبر: 8298

تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۸

اجرای طرح تامین اقلام مورد نیاز هیئات مذهبی

  دبیر کل اتاق اصناف ایران گفت:هیات‌های مذهبی با تائیدیه سازمان تبلیغات اسلامی و با مراجعه به سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان خود می‌توانند حواله اقلام و کالاهای اساسی مصرفی در ماه‌های محرم و صفر را دریافت کنند. به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس به نقل از اتاق اصناف ایران، علی عوض […]

 

دبیر کل اتاق اصناف ایران گفت:هیات‌های مذهبی با تائیدیه سازمان تبلیغات اسلامی و با مراجعه به سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان خود می‌توانند حواله اقلام و کالاهای اساسی مصرفی در ماه‌های محرم و صفر را دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس به نقل از اتاق اصناف ایران، علی عوض پور در خصوص نحوه توزیع اقلام مورد نیاز وپرمصرف در طرح ویژه تنظیم بازارمحرم و صفر گفت: هیئت‌های مذهبی مجوزدار با مراجعه به سازمان‌های صنعت معدن و تجارت استان خود و با تائیدیه سازمان تبلیغات اسلامی حواله سهمیه اقلام کالاهای اساسی خود از جمله برنج، گوشت قرمز، گوشت مرغ، شکر، روغن وچای را دریافت می کنند.
وی با بیان اینکه این سهمیه براساس پرونده و سوابق هیئت‌ها به آنها تعلق خواهدگرفت،افزود:۳۰هزارتن برنج وارداتی با نرخ ۶ هزار و ۳۰۰ تا ۶ هزار و ۵۰۰ تومان ،۱۵هزارتن شکر با نرخ ۳هزارتا۳هزارو۲۵۰تومان،۱۰هزارتن مرغ منجمد،۱۰هزارتن گوشت قرمز منجمد،۳۰هزارتن روغن جامد ومایع وهزارتن چای در این طرح توزیع خواهد شد.
دبیرکل اتاق اصناف ایران ادامه داد:این طرح از ابتدای شهریور آغاز وتا پایان ماه صفر ادامه خواهد یافت.
عوضپور اظهار داشت:مسئولیت نظارت براجرای این طرح برعهده سازمانهای صمت وبازرسی ونظارت اصناف استانهایر سراسر کشور می باشد.
دبیر کل اتاق اصناف ایران در خصوص میزان سهمیه هیئات نیز توضیح داد:این میزان سهمیه براساس سوابق وسهمیه سال گذشته ،توسط سازمان تبلیغات اسلامی تعیین شده است.

ارسال دیدگاه


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/asnafpar/public_html/wp-content/themes/mweb-irpress2/comments.php on line 81