کد خبر: 8720

تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸

آزاد راه تهران _ پردیس به سردار سلیمانی تغییر نام یافت

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-پردیس گفت: بر اساس تصمیم هیات مدیره و با صدور مصوبه ای، آزاد راه تهران –پردیس به نام سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی نام گذاری شد. به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس به نقل از خبرگزاری ایرنا سعید غفوری شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: به […]

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-پردیس گفت: بر اساس تصمیم هیات مدیره و با صدور مصوبه ای، آزاد راه تهران –پردیس به نام سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی نام گذاری شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس به نقل از خبرگزاری ایرنا سعید غفوری شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: به زودی تابلوهای مزین به نام و تصاویر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مسیر آزاد راه نصب خواهد شد.

وی گفت: عصر امروز طی نشستی با اعضای هیات مدیره شرکت آزادراه تهران_پردیس این طرح پیشنهاد و به تصویب رسید.

مدیرعامل آزاد راه تهران-پردیس گفت: سردار سلیمانی مجاهدی بود که عمر خود را در گمنامی به همراه رشادت‌ها و مجاهدت‌های بی شمار در راه امنیت ایران اسلامی صرف کرد و در این راه با افتخار به شهادت رسید.

گفتنی است ، آزاد راه تهران_پردیس به طول ۲۳ کیلومتر از مسیرهای ارتباطی شرق استان تهران به استان های شمالی و شمال شرق تهران است و از بزرگراه شهید بابایی آغاز و به دماوند ختم می شود.

ارسال دیدگاه