کد خبر: 8875

تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

روز‌ بازارهای شهرستان به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس‌ کرونا تعطیل شده است

عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به اقدامات پیشگیرانه در مقابل شیوع بیماری کرونا، از تعطیلی روز‌بازارهای فعال در شهرستان تا اطلاع ثانوی خبر داد. رضایی افزود: بر اساس موارد مطرح شده در جلسه با مسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان به عنوان متولی اصلی امور مربوط به کرونا، تصمیم بر این شد که […]

عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به اقدامات پیشگیرانه در مقابل شیوع بیماری کرونا، از تعطیلی روز‌بازارهای فعال در شهرستان تا اطلاع ثانوی خبر داد.

رضایی افزود: بر اساس موارد مطرح شده در جلسه با مسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان به عنوان متولی اصلی امور مربوط به کرونا، تصمیم بر این شد که روز بازارهای فعال در شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل شود تا بتوان در صورت وجود کرونا ویروس، از شیوع آن جلوگیری کرد.

وی تصریح کرد: علی رغم تاثیر منفی تعطیلی روز بازارها در چرخه اقتصادی کسبه فعال، به دلیل اهمیت بحث سلامت مردم و تاثیرات منفی روانی و اقتصادی ناشی از شیوع بیماری، این تصمیم اتخاذ شده است و امیدواریم با رعایت موارد بهداشتی توسط عموم مردم و انجام اقدامات پیشگیرانه بتوان از بروز و شیوع این بیماری در شهرستان جلوگیری کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس افزود: جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان تشکیل و‌ مصوباتی برای کنترل ثبات بازار اتخاذ شده است و گشت تعزیرات حکومتی نیز به طور کامل بازار را رصد کرده و با محتکران، گرانفروشان و متقلبان به شدت برخورد خواهد شد.

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

ارسال دیدگاه