کد خبر: 8998

تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸

بازدید معاون استاندار تهران از دو شرکت صنعتی در شهرستان پردیس

  محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران به همراه فرماندار شهرستان پردیس پیش از ظهر امروز از چند واحد تولید کننده لوازم بهداشتی در منطقه صنعتی خرمدشت پردیس بازدید کرد. معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه ۴۹ واحد صنعتی در استان تهران در زمینه […]

 

محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران به همراه فرماندار شهرستان پردیس پیش از ظهر امروز از چند واحد تولید کننده لوازم بهداشتی در منطقه صنعتی خرمدشت پردیس بازدید کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه ۴۹ واحد صنعتی در استان تهران در زمینه تولید مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده فعالیت می‌کنند، گفت: این واحدهای تولیدی بر اساس شرایط امروز با تغییر برخی از خطوط تولید خود، به تأمین نیازهای روز بازار پرداخته اند و در بازدیدهای انجام گرفته به نظر می رسد حجم تولیدات این شرکت ها تا ۴ برابر افزایش پیدا کرده و نوید این موضوع می رود که بتوانیم با توجه به زیرساخت‌های واحدهای صنفی و صنعتی، بازار را از ملزومات مورد نیاز مردم اشباع کنیم.

امامی امین تصریح کرد: عادی شدن شرایط ناشی از شک وارد شده به بازار به دلیل شرایط موجود، مقداری زمان می برد اما مردم با اطمینان خاطر بدانند که واحدهای صنفی و صنعتی ما در سه شیفت با تمام قدرت مشغول کارند تا محصولاتشان را بدون اینکه وارد انبار شود به طور مستقیم به شبکه توزیع وارد کنند.

امامی امین با تاکید بر لزوم نظارت به نحوه توزیع این محصولات تصریح کرد: این محصولات توسط وزارت بهداشت و درمان به شبکه توزیع تزریق می‌شود و بازرسان تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و با توجه به دستور دادستان محترم کشور بخش های قضایی نیز به صورت کامل ورود پیدا کرده و این موضوع را رصد خواهند کرد.

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

ارسال دیدگاه