کد خبر: 9414

تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

جلسه کمیته مقابله با گسترش کرونا در شهرستان پردیس برگزار شد

  جلسه کمیته مقابله با گسترش کرونا در شهرستان پردیس به ریاست حسن بابایی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار و در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. معاون فرماندار پردیس در ابتدای این جلسه با تاکید بر استفاده از ماسک به عنوان یکی از راه های مهم پیشگیری از شیوع بیماری کرونا گفت: رعایت دستورالعمل […]

 

جلسه کمیته مقابله با گسترش کرونا در شهرستان پردیس به ریاست حسن بابایی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار و در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار پردیس در ابتدای این جلسه با تاکید بر استفاده از ماسک به عنوان یکی از راه های مهم پیشگیری از شیوع بیماری کرونا گفت: رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های ابلاغی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در همه ادارات و اماکن تجاری و استفاده از ماسک برای استفاده کنندگان از حمل و نقل عمومی الزامی است.

بابایی تصریح کرد: این که شهرستان پردیس در استان تهران منطقه ای با وضعیت سفید در نظر گرفته شده است نباید موجب کم شدن دقت و حساسیت شهروندان و اقدامات مسئولان شود زیرا با کوچکترین سهل انگاری و ساده نگری، ممکن است زحمات ۳ ماهه انجام گرفته برای مهار بیماری در شهرستان از بین برود.

در ادامه امام جمعه شهرستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و رئیس شبکه بهداشت شهرستان به بیان پیشنهادات و گزارش خود پرداختند و پس از تبادل نظر حاضران مقرر شد: ادارات و سازمانها نسبت به اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اهتمام و دقت بیشتری داشته باشند و همچنین شهرداری ها با همکاری ناحیه مقاومت بسیج برای تهیه ماسک و توزیع در ناوگان حمل و نقل بین شهری اقدام کنند.

اطلاع رسانی مستمر از راه های پیشگیری و دستورالعمل های مراقبتی در شبکه های مجازی و سطح شهرها، هماهنگی بخشداری ها با دهیاری ها و شوراهای روستایی برای رعایت پروتکل ها در سطح روستاها و بررسی وضعیت شیوع بیماری های فصل گرما در کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان از مصوبات این جلسه بود.

 

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

ارسال دیدگاه