کد خبر: 9501

تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۹

پیام تبریک رئیس اتاق اصناف شهرستان پردیس به مناسبت روز ملی اصناف

به نام ایزد منان «اصناف بازوهای ستبر انقلاب هستند. امام خمینی (ره)» باسلام و احترام روز ملی اصناف فرصت مغتنمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش های معنوی، اجتماعی و اقتصادی این تلاشگران عرصه شکوفایی اقتصادی است که در طول تاریخ این مرز و بوم، با برخورداری از روحیه […]

به نام ایزد منان

«اصناف بازوهای ستبر انقلاب هستند. امام خمینی (ره)»

باسلام و احترام

روز ملی اصناف فرصت مغتنمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش های معنوی، اجتماعی و اقتصادی این تلاشگران عرصه شکوفایی اقتصادی است که در طول تاریخ این مرز و بوم، با برخورداری از روحیه مذهبی و پایبندی به اصول و ارزش های دینی کارنامه و نام درخشانی را با مولفه های ارزشی همچون امانت، انصاف و عدالت از خود برجای نهاده اند.

این قشر متعهد و خدوم نه تنها در عرصه اقتصادی بلکه با نقش آفرینی در مسائل روز کشور و تحولات سیاسی و اجتماعی و فرهنگی نقش بدلیل و تأثیرگذاری داشته اند. امروز نیز اصناف بعنوان مجری اهداف نظام در خط مقدم فاز عملیاتی سال جهش تولید و همچنین  برخورد با عرضه کالای قاچاق در نظام توزیع، در توسعه و شکوفایی و افزایش توان اقتصادی کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی و در راستای دستیابی به آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پیشگام و پایدار فعالیت می کنند.

باتوجه به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال جهش تولید نقش و جایگاه اصناف و بازاریان در تبعیت از این فرمان و پیشرفت و توسعه ملی کشور بسیار حائز اهمیت است و در این راستا درصورت حمایت حداکثری از واحدهای صنفی بعنوان مهمترین عامل فرهنگسازی برای حمایت از کالای ایرانی در بخش های گوناگون تولیدی، توزیعی و خدماتی می توان روند حمایت از کالای ایرانی و جهش تولید را به نحو شایسته ای تسریع و تسهیل کرد.

اینجانب این روز ملی را به همه تلاشگران اصناف شهرستان تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن قدردانی از تلاش ها و خدمات ارزشمند این قشر فهیم و زحمتکش، در راستای کمک به تولید، ایجاد اشتغال و ارتقای فضای کسب و کار، آرزومندم با همکاری و تعامل بیش از پیش همه مسئولین برای داشتن اقتصادی سالم و پویا، بتوانیم با برنامه ریزی اصولی و مدون و باتوجه ویژه به بخش صنوف از ظرفیت عظیم این مجموعه وسیع برای بهبود فضای کسب و کار و اشتغال بهره برداری بهینه داشته باشیم.

در پایان جا دارد بصورت ویژه از تمامی صنوف شهرستان که در اجرای محدودیت های اعمال شده  به جهت شیوع بیماری کرونا که با وجود تمامی مشکلات صبورانه و مجدانه، همکاری صمیمانه خود را مبذول داشتند نهایت تشکر و تقدیر خویش را تقدیم حضورشان می نمایم و از درگاه خداوند متعال به روزی و سلامت روز افزون را برای همگان خواستارم.

علیرضا حقیقت شعار

ارسال دیدگاه