کد خبر: 9601

تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۹

فرماندار پردیس: استفاده از ماسک در همه معابر عمومی، دستگاه ها و مراکز خدماتی شهرستان الزامی است

  عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس، عدم رعایت نکات و پروتکل های بهداشتی، برگزاری تجمعات غیر ضروری و عادی انگاری اوضاع را موجب خیز مجدد بیماری کرونا برای همه گیری دانست و بر استفاده از ماسک در همه معابر عمومی، دستگاه ها و مراکز خدماتی شهرستان تاکید کرد. رضایی در جلسه کمیته مدیریت و پیشگیری […]

 

عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس، عدم رعایت نکات و پروتکل های بهداشتی، برگزاری تجمعات غیر ضروری و عادی انگاری اوضاع را موجب خیز مجدد بیماری کرونا برای همه گیری دانست و بر استفاده از ماسک در همه معابر عمومی، دستگاه ها و مراکز خدماتی شهرستان تاکید کرد.

رضایی در جلسه کمیته مدیریت و پیشگیری از بیماری کرونا که با حضور روسای ادارات عضو و در محل فرمانداری برگزار شد، با تاکید بر افزایش نظارت ها و بازرسی ها، استفاده از ماسک را برای دریافت هرگونه خدماتی در مراکز اداری و خدماتی الزامی دانست.

نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس با بیان اینکه، حساسیت مردم و جامعه نسبت به کرونا در اواخر اسفند و اوایل فروردین در اوج خود بود و پروتکل های بهداشتی بصورت کامل رعایت می شد گفت: مردم تصور می کنند از شرایط بحرانی عبور کرده ایم و نمی توان حساسیت را به حالت قبل بازگرداند، در حالیکه افزایش حساسیت بسیار مورد نیاز است.

فرماندار پردیس به پایداری وضعیت سفید در شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: در دوره اول شیوع بیماری، وضعیت بسیار مطلوبی نسبت به شهرستان های مجاور داشتیم و این وضعیت به واسطه همکاری و درک بالای شهروندان، اهتمام شهرداری ها و دهیاری ها در ضد عفونی معابر با نظارت کارشناسان بهداشتی، آگاه سازی گسترده از طریق تبلیغات محیطی و فضای مجازی و تعامل همه ادارات و دستگاه ها برای اجرای پروتکل ها به وجود آمده است و تا کنون نیز ادامه دارد اما بر اساس توضیحات رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، اگر مراقبت ها مجددا شدت نگیرد ورود شهرستان به وضعیت زرد غیر قابل اجتناب است.

این مقام مسئول استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری را در همه معابر عمومی، ادارات و نهادها و مراکز خدماتی را بر اساس اعلام وزارت بهداشت و تاکید ریاست محترم جمهور الزامی دانست و تصریح کرد: نظارتها بر همه مراکز ارائه خدمات باید افزایش پیدا کرده و شاید بسیاری از محدودیت ها و فعالیتهای دوره نخست بیماری از سر گرفته شود تا بتوان از شیوع مجدد این بیماری جلوگیری کرد.

رضایی در پایان از همه شهروندان خواست نسبت به رعایت الزامات بهداشتی و استفاده از ماسک و شستشوی مرتب دست ها دقت و جدیت بیشتری به خرج دهند.

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

ارسال دیدگاه