کد خبر: 9647

تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۹

برگزاری جلسه کمیته صیانت از حقوق شهروندی فرمانداری پردیس

  جلسه کمیته صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی فرمانداری شهرستان پردیس به ریاست حسن بابایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار پردیس و با حضور معاونان و مدیران فرمانداری و بخشداری های تابعه برگزار شد. این جلسه با هدف بررسی اقدامات انجام گرفته در خصوص حفاظت و صیانت از سلامت و ایمنی […]

 

جلسه کمیته صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی فرمانداری شهرستان پردیس به ریاست حسن بابایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار پردیس و با حضور معاونان و مدیران فرمانداری و بخشداری های تابعه برگزار شد.

این جلسه با هدف بررسی اقدامات انجام گرفته در خصوص حفاظت و صیانت از سلامت و ایمنی کارکنان در پیشگیری از بیماری کرونا و پایش وضعیت تکریم ارباب رجوعان همچنین دستورالعمل های عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر برگزار و بابایی در ابتدا، امر به معروف و نهی از منکر را یک فریضه واجب الهی دانست و گفت: جلسات مربوط به این موضوع باید به صورت تخصصی و منظم برای تصمیم گیری و اجرای برنامه های آموزشی و فرهنگی برگزار شود.

وی تصریح کرد: با توجه به بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص رعایت فاصله گذاری اجتماعی به منظور حفظ سلامت و ایمنی کارکنان و ارباب رجوعان، اجرای این بخشنامه را گام مهمی در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا برشمرد و گفت: با ابلاغ کمیته شهرستانی مدیریت و مقابله با کرونا، همه پرسنل باید از ماسک استفاده کنند و مراجعان نیز فقط در صورت استفاده از ماسک، خدمات دریافت می کنند.

در پایان و پس از ارائه توضیحات دبیر جلسه، مسولان حراست، اداری و مالی و گروه برنامه ریزی و تبادل نظر حاضران مقرر شد؛ معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور اقتصادی فرمانداری نسبت به اجرای دستورالعمل های شورای امر به معروف و نهی از منکر اقدام کند و به صورت مداوم عملیات ضد عفونی ساختمان فرمانداری برای حفظ سلامت پرسنل و مراجعان انجام گیرد.

ممانعت از ورود افراد بدون ماسک حتی از پرسنل فرمانداری توسط حراست فیزیکی، تشکیل کمیته ای با محوریت اداره بازرسی فرمانداری برای برنامه ریزی و اجرای فرآیند های ارتقای سلامت اداری و بررسی نحوه فعالیت میز خدمت به صورت دوره ای و پایش درخواست های رسیده و خدمات ارائه شده از مصوبات این جلسه بود.

 

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

ارسال دیدگاه