کد خبر: 9668

تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۹

اعلام محدودیت‌های جدید کرونایی در شهرستان پردیس

  عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس پس از پایان جلسه کمیته مدیریت و مقابله با کرونا، محدودیت‌های جدید کرونایی در شهرستان را بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد. فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به تعطیلی ۱۰ روزه فعالیت باشگاه های ورزشی، چایخانه ها و کافی شاپ ها گفت: پیش از این […]

 

عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس پس از پایان جلسه کمیته مدیریت و مقابله با کرونا، محدودیت‌های جدید کرونایی در شهرستان را بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد.

فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به تعطیلی ۱۰ روزه فعالیت باشگاه های ورزشی، چایخانه ها و کافی شاپ ها گفت: پیش از این نیز فعالیت تالارهای پذیرایی و استخرهای شهرستان با محدودیت مواجه شده بود.

رضایی افزود :مقرر شده است که اداره صمت و اتاق اصناف نیز نسبت به صدور اخطار رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی برای مراکز پر تجمع، پاساژها و روز بازارها اقدام و در صورت عدم رعایت این پروتکل‌ها ، فعالیت این اماکن نیز تعطیل شود.

ادامه روند ضدعفونی روزانه معابر، الزام به استفاده از ماسک برای پرسنل ادارات دولتی، خصوصی و مراجعان و به حداقل رساندن مراجعه حضوری نیز از دیگر مواردی بود که فرماندار پردیس بر آن تاکید کرد و افزود: رعایت پروتکل های بهداشتی الزام دارد و این پروتکل ها و استفاده از ماسک تا زمان تغییر شرایط باید رعایت شود.

فرماندار پردیس تصریح کرد: محدودیت ها می تواند قطع زنجیره انتقال را به همراه داشته باشد که ما بعضی از آن محدودیت ها را با نظر شبکه بهداشت و درمان به صورت مقطعی اعمال کرده ایم.

رضایی در پایان افزود:ضمن قدردانی از افرادی که از ابتدای شیوع این بیماری به صورت جدی وارد عمل شدند و با حس مسئولیت مثال زدنی برای حفظ جان مردم تلاش کردند و همچنین شهروندان شهرستان که در اجرایی شدن اقدامات مسئولان را همراهی کردند اعلام می‌کنیم وضعیت ما در شهرستان بحرانی نیست اما ارتباط تنگاتنگ با تهران و عدم رعایت دستورالعمل ها می تواند در کوتاه ترین زمان، ما را به شرایط بحرانی نزدیک کند، به همین دلیل رعایت الزامات بهداشتی در اجتماع یک اصل مهم در شهرستان است.

“روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان پردیس”

ارسال دیدگاه


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/asnafpar/public_html/wp-content/themes/mweb-irpress2/comments.php on line 81